Kalhoty

Baner rejestracji hurtowników odzież męska
Zobrazit: seznam mřížka

KLASICKÁ KOMBINACE VÝROBCE PÁNSKÝCH KALHOT – SAKO A KALHOTY

Většina mužů, když se chce cítit mužně a sebejistě, rozhodne se pro komplet, který tvoří kalhoty a sako. Je to nejen bezpečná, navíc velmi jednoduchá kombinace, díky které mnoho z nich dojde k závěru, že dobře vypadají. I když se může jevit, že klasika se osvědčí a zapůsobí tam kde je to nutné, je vhodné si zapamatovat, že občas neuškodí udělat výjimku a postarat se o vhodný outfit, díky kterému si nás zapamatují. Samozřejmě nelze při tom překročit hranice dobrého vkusu a určité zásady. Pánské kalhoty jsou tou největší výzvou nejen pro výrobce pánských kalhot, ale zvláště pro nerozhodné lidi.  Pokud v zamměstnání, o které se ucházíte, nevyžadují po Vás úbor „business casual”, můžete si obléci sako a kalhoty. Pokud přemýšlíte jaké zvolit barvy, měli byste si rozhodně vybrat granát nebo se přiklonit k šedi a tmavě fialové. Nezapomínejte na to, že v práci by se nemělo chodit v příliš pestrých nebo intensivních barvách. Barvy plné harmonie se určitě osvědčí a volba vhodně doladěných pánských kalhot zajistí polovinu úspěchu. Kromě toho je velmi důležité, aby zvolená košile měla vždy jen dlouhé rukávy. Krátké nevypadají příliš estetický a jistě by se dobře nevyjímaly ani v kanceláři budoucího zaměstnavatele.

VÝROBCE PÁNSKÝCH KALHOT VŽDY DOBŘE PORADÍ...

Pokud máme na mysli už určitou kombinaci – jsme o krok blíže k našemu úspěchu. Před námi stojí výzva – volba doplňků, parfému a barev ke zvoleným pánským kalhotám a saku.  Nejsnadněji se vybírají hodinky a pásek ke kalhotám, ale je třeba věnovat pozornost barvám těchto doplňků, protože nic se nemá přehánět. V opačném případě dosáhneme zcela jiného účinku, než o který usilujeme a budeme se muset rychle rozloučit s místem, které se snažíme získat. Kromě těch dvou doplňků bychom měli raději rezignovat na další, které by mohly rozptylovat nebo nás představovat v negativním světle. Na osobní pohovor je o mnoho lepší vzít si kravatu než motýlka. W kreativní branži to však nemá význam a projevy individuality vzbudí příznivý dojem. Nezapomeňte pouze, aby Vaše pánské kalhoty byly úhledné, takové má v nabídce i většina výrobců pánských kalhot. Snažme se vyvarovat řetězů, visaček, náušnic, tetování. To nejenže nevypadá dobře, navíc potenciální zaměstnavatel by to mohl špatně vnímat. Co se týče barev, je vhodné zvolit světlé modrou, které dává přednost většina zájemců o veškeré osobní pohovory. Dodatečnými alternativami může být šedá a bílá, proto je nejjistější zaměřit se na volbu oblečení v těchto barvách. Nejenže vzbudíme dobrý dojem, navíc vyvoláme příznivé vzpomínky během náboru. Propustkou je rozhodně naše osobní prezentace a úhlednost našeho oblečení, kterému musíme věnovat mimořádnou pozornost. Proto se při volbě zaměřme také na značku výrobce pánských kalhot.

JAK VYBRAT VHODNÉ KALHOTY K OSOBNÍMU POHOVORU?

Mohlo by se zdát, že muži hledající vhodné pánské kalhoty na trhu mají pořádný oříšek k rozlousknutí. Často, než najdou vhodné pánské oblečení, musí věnovat hodně času hledání, což může pochopitelně vyvolávat nechuť k dalším nákupům. Nejraději by zůstali věrní osvědčeným a ošoupaným riflím i když si plně uvědomují, že se nehodí pro každou příležitost. Pokud se chystají k pracovnímu pohovoru, v žádném případě by si neměli oblékat rifle! Potenciální zaměstnavatel nás nemusí brát vážně, a hlavně znatelně klesneme v jeho očích. Pánské kalhoty zhotovené z vhodného materiálu nám určitě zajistí pohodlí. Začínáte ale bojovat s narůstajícími pochybnostmi: jaký zvolit materiál, aby nám kalhoty dobře padly, a abychom se v nich dokonale prezentovali? Každý muž chystající se k osobnímu pohovoru by měl splňovat normy dress code. To není nic jiného než zásady určující výběr oblečení a doplňků, které jsou základem pro první příznivý dojem. Především musíme provést pečlivou analýzu branže, ve které eventuálně začneme pracovat a podle jejího charakteru zvolit vhodné kalhoty. V řadě případů prostě stačí si obléci oblekové kalhoty. Pokud pozice, o kterou se ucházíte, umožňuje také svobodomyslnější oblečení, je vhodné si obléci kalhoty od obleku či jiné vhodné kalhoty, pánskou košili a sako.